В ремонт принесли накладні навушники G-Cube GCH-170, у яких після падіння зник звук в одному з динаміків. Всередині корпуса щось явно відлетіло, була підозра на те, що динамік від удару вибило з його посадочного місця. Після того, як я розібрав навушники і зазирнув всередину, все стало на свої місця: від задньої частини динаміка відпав магніт.

Без магніту динамік не може працювати. Зовсім :)

В першу чергу я обережно відклав його вбік і перевірив котушку на предмет обриву. На щастя, вона виявилась цілою і неушкодженою. Обережно вставивши магніт на місце, я підключив динамік і перевірив, чи видає він звук. Все було в порядку, отже залишалось лише надійно вклеїти магніт на своє місце.

Котушка динаміка зблизька

Тут можна побачити тоненькі проводи, які з'єднують котушку з контактною групою динаміка

Отже змащуємо бокову поверхню магніту і його посадочне місце клеєм згідно з інструкцією, підсушуємо, обережно вставляємо, міцно притискаємо, і - готово! Я використовував звичайний клей "Момент", цього достатньо для надійної фіксації магніту. Не рекомндую використовувати клеї на основі ціанакрилату (супер-клей), особливо дуже рідкі і текучі. Динамік працює без нарікань, ніби нічого й не падало :) На цьому ремонт динаміка успішно завершений!

Магніт вклеєний на місце, динамік готовий до використання

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Приєднуйтесь!